Keresés

Részletes keresés

anonim_vagyok Creative Commons License 1999.03.13 0 0 56
Hát, legészakibb rokonaink nem keveredtek olyan szerencsésen, mint mi. Eddig Finnországban alig láttam szép nőt (az itt élő magyarokat leszámítva). Eggyel lejjebb, Észt rokonainknál már szebbek a nők. Illetve ott két fajta nő van. Van a tipikus orosz tenyeres-talpas, és a szépek.

Offtopic: nincs itt valaki moderátor, aki kiszórja a kellemetlen figurákat?

Varacskos Creative Commons License 1999.03.12 0 0 55
Röff
Mazsola Creative Commons License 1999.03.12 0 0 53
Szép magyar anyanyelvünk...
Izgalmas ez a topik.
Mint egy rakparti késdobáló.
myprint Creative Commons License 1999.03.12 0 0 52
Háá attó hó nem ittammm elegyet get.
De minnyá betolom eztaz 2dekásasot. :-)
Egy szép nő mindig felvidít.
originalqszi Creative Commons License 1999.03.12 0 0 49
A naptól szépek és ezáltal a napra lehet nézni, de rájuk nem, mert sütnek az édesek, a tüneményesek:-))))))))
Kopasz Creative Commons License 1999.03.12 0 0 45
Az tény, hogy itt a legjobb az átlag! Hogy miért? A génkeveredés biztos jót tett. Mellesleg én sok csinos lányt Prágában láttam még + a város is gyönyörű, a sör meg a legjobb! Számomra a legnagyobb csalódás Párizs volt. Igaz csak egy napig mászkáltam fel-alá, de mindössze egy-két csinos nőt láttam, ráadásul a Váci utcán csinosabban öltözött nőket latni csak mint ott.
Kopasz
nyman Creative Commons License 1999.03.12 0 0 44
Az angol amerikai nagy altalanossagban lanyok szornyuek = Az angol amerikai lanyok nagy altalanossagban szornyuek. Bocs
nyman Creative Commons License 1999.03.12 0 0 43
Akkor, hogy a temahoz is legyen egy hozzaszolas. :)

A topic kisse subjektiv. Elkebzelheto, hogy egy bantu neger a kugawala torzs lanyaiert epekedik.

Bar eddig nekem is majdnem mindenhonnan megkonnyebules volt hazaerni. Mondjuk a sved lanyok nalam is utik a szintet. Bar a mintavetelezesem kicsit korlatolt Europara es az Egyesult Allamokra es Kanadara.

Az angol amerikai nagy altalanossagban lanyok szornyuek. (az elobbiek randak az utobbiek koverek. Itt most ne a filmeket vedd alapul!)

Kolfoldiekkel, akik voltak mar Magyarorszagon tobbnyire pozitivan nyilatkoznak a magyar lanyokrol. Egy francia es egy costa-ricai srac is megemlitette, hogy a magyar lanyok a legszebbek. Bar a francia meg a cseh lanyokat is idesorolta.

Mr. Latyak Creative Commons License 1999.03.12 0 0 42
A karosszéria és a lélek a lényeg! :)))
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.12 0 0 40
Előzmény: pancho (29)
feketepeti Creative Commons License 1999.03.11 0 0 39
Mi van?
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.11 0 0 37
Szegény Dénes...
Ragiku Creative Commons License 1999.03.11 0 0 32
Bozgor,
Te most hozzám beszélsz?

A kurvaanyázásod meg nem teccik és kész.

Wolverine Creative Commons License 1999.03.11 0 0 31
offtopic: anyázni tessék máshová menni, ez a topic nem ezzel a szándékkal lett megnyitva
ontopic: nem tökmindegy? A lényeg, hogy azok és mindennap látjuk őket :-)))
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.11 0 0 30
Kedves pancho!
Én tudom, ki ez az ember. Soha, sehol nem normális. Ha kicsit kinyitnád a szemed. láthatnád, hogy itt sem az. Már az elején sem. Sajnálom, a kérésedet nem áll módomban teljesíteni. Rólam azt gondolsz, amit akarsz.
Előzmény: pancho (29)
pancho Creative Commons License 1999.03.11 0 0 29
offtopic
Kedves Bozgor Pávián!
Én nem tudom, hogy ki ez az ember. Nem is érdekel. De ebben a topicban teljesen normális volt. Ellentétben veled, aki már az elején teljesen habzó szájjal szálltál be, ahogy más topicokba is, ahol megjelent. Már megbocsáss, de ez bunkóság. Jó lenne, ha békén hagynád. Legalább addig, míg ő normális marad. Nagy kérés?
offtopic vége
Előzmény: Bozgor Pávián (27)
originalqszi Creative Commons License 1999.03.11 0 0 28
Mert gyönyörű az arcuk,
Mert selymes a hajuk,
Mert hívogat az ajkuk,
Mert ölelő a karjuk,
Mert szemük világa,
Lelkük királya,
Mert karcsuak, mert dundik
Mert szájuk, ha kell, hazudik,
Legszebb a lábuk,
Abszolut nem bábuk,
Legyenek miniben, nadrágban,
Beleszeretek a drágákba!
Hát tessék, itt a megoldás
Nem, nem a megszokás,
Hanem a szerelem, amitől szépek,
Kapjátok össze magatokat, legények.
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.11 0 0 27
Keves pancho!
Kívánságod máris teljesült. Ezek azok a topicok. Mármint a Dénesmajom által nyitottak. Sajnos egyfolytában változtatja a neveit, hát igen, ez valóban gond. Megoldás?
Egyébként szívesen.
Előzmény: pancho (26)
pancho Creative Commons License 1999.03.10 0 0 26
Kedves Bozgor Pávián és kedves vitapartnerei!
Nagyon megköszönném - gondolom, mások is - ha nyitnátok egy anyázós topicot magatoknak, és ott élnétek ki ebbéli, a tapasztalatok szerint visszafojthatatlan vágyaitokat, és nem tennétek tönkre egy csomó, amúgy még értelmesre is kerekedhető topicot.
Tudjátok mit? Meg is köszönöm. Előre. Hátha lesz foganatja.
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.10 0 0 22
Mi van, bugris? Magyarul már nem, angolul még nem tudsz? language
Előzmény: Ragiku (18)
Ságvári 32 E. Creative Commons License 1999.03.10 0 0 21
Ismerek egy magyar lányt, ő például egyáltalán nem szép, de a lelke a kifejezetten csúf. :-)) Ráadásul még "sexbeteg" is.
Micimackó Creative Commons License 1999.03.10 0 0 19
Mitől mástól lennének szépek, mint hogy jósvádájú magyar legények szeretik Őket ?
Ragiku Creative Commons License 1999.03.10 0 0 18
Gondolkoztam az értelmes válaszokon. Nem az lehet az ok, hogy értitek, kommunikálni tudtok a magyar lányokkal?
Egy mosoly, egy hunyorítás, a body lenguage, stb...
Ide (USA)jött egy fiatal ember. Egy lutheranus család fogadta be, 20-25 közötti nagyon csinos lányokkaal. A fiatal ember angolja - hogy is mondjam - alap, alapfokon volt. Második héten a fiú azt mondja nekem, hogy ö "jó" mind a három lánynál. Ezt onnan "tudja", hogy amikor leülnek étkezéshez, mind a három lány nagyon kedvesen mosolyog rá. A tévedés "sajnos" ott van, hogy errefelé a mosolynak nincs az a jelentése, mint amit egy magyar férfi megszokott. Ha egy nö mosolyog, az azt jelenti, hogy jó napja van, örül az életnek és nem azt, hogy ...ni akar.
Otthoni tapasztalataim: A magyar nök, igen hamar, kis effortal, könnyen kaphatók egy kis flörtre, vagy másra. Nem monogámok.
Természetesen minden tiszteletem a tisztességeseknek.
Bántani senkit nem volt szándékomban.
Elöre is bocsánat a véleményemért.
Ex-Ganjaman Creative Commons License 1999.03.10 0 0 17
Higany, te...
Ex-Ganjaman Creative Commons License 1999.03.10 0 0 16
Nem tudom miért, de tény, hogy a legszebbek.
Elnézegetem a szupermodelleket, meg csodaszép színésznőket, és rendben van ők is szépek, de kimegyek az utcára és szembejön velem egy még szebb.
Ez van. Hiába igyekszik a sok külföldi lányka, Magyar lányok ti vagytok a legszebbek!
mimo Creative Commons License 1999.03.10 0 0 14
pinanc,

Mi bajod van a rövid hajjal? Csak a hosszú szép?

pinanc Creative Commons License 1999.03.10 0 0 13
Talán azért, mert szépek akarnak lenni. Nyugaton nagyon rosszat tessz az emancipáció a lyányok szépségének, a külsöhöz való hozzáállásuk teszi öket rondává. Na nem mintha a rövidhajú, bakancsos orbavalós magyar lányok olyan gusztusosak lennének ...

A Pinánc, törvényszéki nö-szakértö

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.03.10 0 0 12
Attol, hogy szepnek latjuk oket?
stee Creative Commons License 1999.03.10 0 0 11
Télleg szépek vagyunk??
Beka Creative Commons License 1999.03.10 0 0 10
A franc tudja. Én valahogy jobban kijövök a svéd lányokkal. Szerintem mind szépek. Bár kissé egyformák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!